z25749435AMP,Stal-Stalowa-Wola-ma-nowy-stadion

Wracamy do gry!

Po dwóch nierozegranych kolejkach spowodowanych koronawirusem, Sokół w końcu wraca do gry! Po chwilowym rozbracie z piłką, do Sieniawy przyjeżdża nie byle kto, bo uznana na podkarpaciu marka – Stal Stalowa Wola. Stalowowolska marka w ostatnim czasie została jednak mocno nadszarpnięta a ile z niej zostało zobaczymy w najbliższą niedzielę. Do tej pory drużyna Stali w lidze radzi sobie przeciętnie, biorąc pod uwagę aspiracje klubu. Plan był jasny, szybki powrót na szczebel centralny, jednak liga weryfikuje szybko.

Drużyna Stali Stalowa Wola to spadkowicz z drugiej ligi a jej trenerem do ostatniej odbytej kolejki był Szymon Szydełko, były trener biało-niebieskich. Po porażce Stali z Wisłą Puławy 0:3 współpraca z trenerem Szydełko została zakończona. Nowym szkoleniowcem „Stalówki” został Jaromir Wieprzęć, był zawodnik i trener drugiej drużyny oraz grup młodzieżowych. W drużynie Stali obecnie występuje dwóch zawodników, którzy w przeszłości grali dla Sokoła; Matthew Korziewicz oraz Rafał Surmiak.

Nasza drużyna po okresie kwarantanny już w „komplecie” trenuje normalnie i głodna gry przygotowuje się do starcia ze Stalą, która jest pod dużą presją.

Czy w Stalówce zadziała efekt nowej miotły? Czy TWIERDZA SIENIAWA zostanie po raz kolejny obroniona? Odpowiedź na te pytania poznamy w niedzielne popołudnie!

8 listopada 2020 r. (niedziela), godz. 13:00

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email