IMG_0515-Copy

TEXOM Sokół Sieniawa – AVIA Świdnik

Avia Świdnik będzie kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny w rozgrywkach III ligi gr. IV. Drużyna z lubelszczyzny jest solidnym ligowcem, grającym bardzo ofensywną piłkę o czym świadczy liczba 44 zdobytych bramek (lepsza jest tylko Wisła Puławy). Na zajmowane 5 miejsce w tabeli i uzbierane 32 pkt. złożyło się 9 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Drużyna Avii ma rozegrane do tej pory wszystkie spotkania a w ostatnim zremisowała na własnym obiekcie z liderem, Wisłą Puławy 1:1.

Nasza drużyna jako jedyna niepokonana w lidze jest wiceliderem tabeli ze stratą 11 pkt. do Wisły. Mamy jednak do rozegrania dwa mecze zaległe i szansę na zmniejszenie tego dystansu. W ostatnim meczu Sokół odprawił z kwitkiem spadkowicza z II ligi, Stal Stalową Wolę 1:0.

Miejmy nadzieję, że twierdza Sieniawa kolejny raz zostanie obroniona!

15 listopada 2020 r. (niedziela) godz. 13:00

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email