5be76d01c1620_p

Odrabiamy zaległości. W środę Orlęta.

Pojedynek z Orlętami Radzyń Podlaski w pierwotnym terminie nie doszedł do skutku ze względu na zakażenie koronawirusem jednego z zawodników naszej drużyny oraz kwarantannę. Teraz już mecz się odbędzie na pewno.

Sokół przystępuje do meczu po porażce z Avią i przerwanej wspaniałej serii gier bez porażki na własnym obiekcie. Niewątpliwie biało-niebiescy będą chcieli zrehabilitować się i szybko wrócić na wygraną ścieżkę. Po ostatniej kolejce Sokół stracił pozycję wicelidera, właśnie na rzecz drużyny ze Świdnika. Do składu po absencjach kartkowych wracają Dawid Burka oraz Bartosz Grasza.

Drużyna Orląt Radzyń Podlaski w ostatnim swoim meczu musiała uznać wyższość Stali Stalowa Wola 2:1, choć prowadzili 0:1, natomiast w ostatniej kolejce pauzowali. Nasz środowy przeciwnik znajduje się na 15 miejscu w tabeli z 18 pkt. na koncie. Bilans meczów to 5 wygranych, 3 remisy i 10 porażek. Stosunek bramek 17 strzelonych i 37 straconych.

18 listopada 2020 r. (środa), godz. 13:00

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email