IMG_5407

Cracovia II Kraków – TEXOM Sokół Sieniawa

Rezerwy ekstraklasowej Cracovii Kraków będą ostatnim przeciwnikiem w rundzie jesiennej naszej drużyny. Pierwotnie mecz miał odbyć się 31 października ale ze względu na zagrożenie Covid-19 został przełożony.

Drużyna Cracovii II Kraków prowadzona jest przez Piotra Giza, który jako zawodnik występował m.in. w Legii Warszawa czy właśnie Cracovii. Zaliczył także 5 występów w pierwszej Reprezentacji Polski.

Rezerwy Cracovii w tabeli zajmują 18 miejsce i mają tyle samo punktów. Bilans spotkań to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 12 porażek. W ostatniej kolejce zespół trenera Gizy pauzował.

Sokół jest wiceliderem a w ostatnim meczu, mimo osłabienia w składzie, fatalnego początku i czerwonej karki wygrał 1:2 z Podlasiem Biała Podlaska. Do tego spotkania drużyna Ryszarda Kuźmy również przystąpi osłabiona, bez Daquana Kinga i pauzującego za kartki Michała Kitlińskiego. Jeśli uda się z z Krakowa przywieźć komplet punktów, to do liderującej Wisły Puławy zbliżymy się na pięć „oczek”.

Mecz zostanie rozegrany na stadionie KS Prądniczanki, (sztuczna nawierzchnia).

25 listopada 2020 r. (środa) godz. 13:00

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email