unnamed

Sokół po pierwszych treningach!

We wtorek 12 stycznia nasza drużyna rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2020/2021. Na pierwszym treningu zawodnicy zostali poddani testom szybkościowym oraz wytrzymałościowym. W dniu kolejnym odbyły się testy siłowe.

W drużynie Sokoła należy spodziewać się zmian kadrowych. Treningi z ekipą Ryszarda Kuźmy rozpoczęło kilku nowych zawodników, którzy mogą zasilić skład biało-niebieskich.

Niewykluczone są również odejścia z klubu. Do Hutnika Kraków, którego trenerem jest Szymon Szydełko najprawdopodobniej trafi Michał Kitliński. Trwają też rozmowy z innymi zawodnikami, jednak jeszcze nie ustalono żadnych konkretów.

Pierwszy mecz kontrolny Sokół rozegra 23 stycznia z II-ligową Stalą Rzeszów.

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email