2

Nowi zawodnicy w Sokole!

Okresowe zmiany personalne w klubach są nieodłączną częścią ich funkcjonowania. Nie inaczej jest w naszej drużynie i tej zimy w Sokole doszło do kilku roszad w składzie.

Po pierwszym transferze, Adrianie Wójciku z Hutnika Kraków, klub wzmocnili kolejni gracze:

  • Dominik Ochał – jest to powrót do Sokoła po rocznym pobycie w Stali Stalowa Wola. Niestety „Domin” nie może zaliczyć tego roku do udanych, ponieważ przez większość okresu trapiły go kontuzje, i z tego względu nie grał. Liczymy, że w Sokole odbuduje formę i regularnie będzie występował pod wodzą Ryszarda Kuźmy.
  • Paweł Oziębło – do Sokoła trafił z JKSu Jarosław na zasadzie półrocznego wypożyczenia, gdzie spędził większą część piłkarskiej przygody. Urodzony w Rzeszowie pomocnik miał swoje epizody również w Stali Mielec, Piaście II Gliwice czy Stali Stalowa Wola.
  • Jakub Więcek – wychowanek Stali Rzeszów w której występował także w seniorach. Dwa lata spędził również w Siarce Tarnobrzeg i rok czasu w Wólczance. Ostatnie dwa lata nie grał ze względu na kontuzję.
  • Eryk Kunicki – młodzieżowiec, do Sokoła dołączył w ostatnim momencie i będzie musiał dużo pracować, żeby przekonać do siebie trenera Kuźmę. Wychowanek Astry Krotoszyn, ostatnio wypożyczony do 3-ligowej Jaroty Jarocin.

Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów i samych udanych występów w naszej drużynie!

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email