kszo-sieniawa-stanislawski

Porażka z KSZO!

Niestety, Sokół nie zainaugurował udanie rundy wiosennej i przegrał w Ostrowcu Świętokrzyskim na sztucznym boisku 1:0. Jedyna bramka padła w 16 min. spotkania a jej autorem był Szymon Stanisławski. KSZO tym meczem wzięło sobie rewanż na naszej drużynie za jesienną porażkę 3:1.

Sokół w drugiej połowie osiągnął przewagę w meczu, dążył do zdobycia bramki kontaktowej ale zabrakło skuteczności. Najbliżej pokonania Pawła Lipca był nowy nabytek Sokoła, Adrian Wójcik, ale dwa razy w jednej akcji świetnie interweniował były bramkarz Sokoła. W dalszej części meczu KSZO grało uważnie w obronie i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

1:0 (1:0)

Sokół: Zając – Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis – Majda, Jędryas (74` Pikiel), Purcha – King (65` Wójcik), Hass (81` Oziębło), Mazurek (74` Ochał)

Żółte kartki: Kaczmarek, Zaklika 2, Kwaśniewski – Jędryas, Kapuściński, Grasza, Lis, Majda

Czerwona kartka: Zaklika

Sędzia: Kluk Marcin – KS ZPN Lublin

Zdjęcia z meczu:

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sport/kszo-1929-ostrowiec-swietokrzyski-sokol-sieniawa-zdjecia/56161/33

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email