6044fcc26a90f_p

Wólczanka po raz kolejny pokonana 3:2!

Na rozgrywanym w Stalowej Woli boisku Sokół pokonał 3:2 Wólczankę Wólka Pełkińska! Jest to trzecia z rzędu wygrana w takim stosunku bramkowym z lokalnym rywalem (wcześniej puchar i liga).

Mecz mógłby potoczyć się inaczej jednak Krzysztof Pietluch w 10 min. meczu nie wykorzystał rzutu karnego. Jak każdy dobrze wie, niewykorzystane sytuacje się mszczą i właśnie tak było w tym przypadku. Dwie minuty później przeprowadzona prawą stroną akcja przez Bartłomieja Purchę zakończyła się bramką dla Sokoła a trafienie samobójcze zaliczył Dawid Wach. Następnie zarysowała się przewaga Sokoła, choć Wólczanka próbowała się odgryzać i miała swoje sytuacje.

Sokół grał dobrze, czego konsekwencją były kolejne bramki. Najpierw Paweł Hass w 68 min. ładnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza Wólczanki a następnie Patryk Kapuściński w 75 min. najprzytomniej w polu karnym zachował się po rzucie rożnym.

Kiedy wydawało się, że jest już „po meczu” to przyszło rozluźnienie w naszych szeregach i Wólczanka za sprawą Krzysztofa Pietlucha w ciągu dwóch minut doprowadziła do stanu 3:2 i zaczęło robić się nerwowo.

Na szczęście defensywa Sokoła już do końca meczu nie dała się zaskoczyć trzeci raz i 3 pkt. ze Stalowej Woli pojechały do Sieniawy!

3:2 (1:0)

Bramki: 10` Wach (sam.), 68` Hass, 75` Kapuściński – 84`, 85` Pietluch

Żółte kartki: Grasza, Oziębło, Więcek, Hass, Majda, Wójcik – Wrona

Sokół: Zając – Lis, Kapuściński, Drelich, Grasza – Purcha, Majda (77` Ochał), Oziębło (82` Więcek) – Hass (77` King), Mazurek, Wójcik

foto: nowiny24.pl

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email