160836623_370101621024764_1525473563550906312_o

Pewna wygrana z Jutrzenką!

W rozgrywanym na stadionie Prądniczanki meczu, drużyny Jutrzenki i Sokoła chciały koniecznie zdobyć 3 pkt., walcząc jednak o całkowicie inne cele na koniec sezonu. Sokół goni liderującą w tabeli Wisłę Puławy, natomiast Jutrzenka musi „stawać na głowie”, żeby utrzymać ligowy byt.

Starcie wicelidera i przedostatniej drużyny w tabeli odzwierciedliło miejsce w tabeli. Sokół w przekroju całego spotkania był zdecydowanie lepszy, zabrakło jednak skuteczności a wynik byłby bardziej zbliżony do tego z jesieni. (przyp. 8:0).

Bohaterem meczu był Łukasz Mazurek, który zdobył dwie bramki. Pierwsza, już w 30 sekundzie spotkania, po ładnym strzale z powietrza a druga 30 min. później, gdzie w zamieszaniu pod bramką Jutrzenki, piłka spadła mu pod nogi i strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik meczu.

Sokół rozegrał dobre spotkanie z niżej notowanym rywalem, jednak celowniki sieniawskich „strzelb” mogłyby być lepiej ustawione. Chyba, że „amunicja” jest trzymana na kolejne drużyny z tabeli. Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę na meczu z Koroną II Kielce.