60688e2d67797_p

Porażka z Chełmianką!

W rozgrywanym w Wielką Sobotę meczu, Sokół doznał drugiej porażki w tej rundzie i trzeciej w sezonie. Lepsza od naszej drużyny okazała się Chełmianka Chełm, która bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła w doliczonym czasie gry.

Nasza drużyna w tym spotkaniu nie miała za wielu okazji do zdobycia bramki. Najgroźniej w drugiej połowie meczu uderzał Łukasz Mazurek ale świetną interwencją wykazał się były bramkarz Sokoła, Sebastian Ciołek.

Chełmianka była bardziej konkretna w grze ofensywnej i to że nie straciliśmy bramki wcześniej możemy zawdzięczać Mateuszowi Zającowi. Obronił m. in. rzut karny wykonywany przez Tomasza Brzyskiego czy sytuację „sam na sam” w której znalazł się z napastnikiem Chełmianki. Nasz bramkarz był już bezradny w doliczonym czasie gry, kiedy mocne, dochodzące dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry głową przedłużył Kanarek i piłka wpadła do bramki. Niedługo później sędzia zakończył spotkanie i święta w lepszej atmosferze spędzili zawodnicy Chełmianki.

0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Kanarek 90+1.

Sokół: Zając – Grasza, Drelich, Kapuściński, Lis – Purcha, Jędryas (87` Oziębło), Majda (66` Wójcik) – King (66` Ochał), Hass, Mazurek

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email