607afe33210ff_p

Trzecia porażka z rzędu! Siarka – Sokół 2:1

Niestety, Sokół zaliczył trzecią porażkę z rzędu, ulegając tym razem Siarce Tarnobrzeg 2:1. Jak powiedział trener Ryszard Kuźma, drużyna zaliczyła hattrick kolejnych trzech porażek i kolejnych trzech rzutów karnych podyktowanych przeciwko naszej drużynie.

Mateusz Zając pierwszy raz piłkę z bramki musiał wyciągać już w 6 min. meczu kiedy po faulu Bartłomieja Purchy, rzut karny wykorzystał Mateusz Janeczko.

W 56 min. pojawiły się szanse na uratowanie spotkania, gdy z boiska za drugie przewinienie wyleciał strzelec pierwszej bramki. W grze z przewagą jednego zawodnika zamiast wyrównania, niespodziewanie Siarka zdobyła drugą bramkę. Po szybkim kontrataku precyzyjnym strzałem z pola karnego popisał się Dawid Bałdyga.

Nasza drużyna miała optyczną przewagę, jednak ciężko było o klarowną sytuację bramkową. Dopiero w 89 min. padła za sprawą zawodnika Siarki padła bramka kontaktowa. Niefortunnie w polu karnym interweniował Michał Bierzało i trafił do swojej bramki jednocześnie ustalając wynik meczu.

2:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Janeczko 7 z rzutu karnego, Dawid Bałdyga 69 – Michał Bierzało 90 (samobójcza).

Sokół: Zając – Drelich, Wójcik (87. Więcek), Jędryas (46. Ochał), Purcha, Oziębło (80. Pikiel), Kapuściński, Lis, Majda (71. Mazurek), Grasza, Hass.

Żółte kartki: Janeczko (dwie), Orzechowski, D’Apollonio, sylkowski – Jędryas, Drelich

foto: Marcin Radzimowski

Skrót z meczu:

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email