szesc-768x508

Zmarł Eugeniusz Czopik.

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci byłego piłkarza naszego Klubu, kolegi z boiska, Gienka.

Urodził się w 1953 r. w Leżachowie. Po ukończeniu 8 klasowej szkoły podstawowej wyjechał na Śląsk, gdzie uczył się i pracował w OHP. Tam rozpoczął swoją piłkarską karierę występując w III ligowych Sparcie Zabrze i Pyskowicach. W 1976 r. wrócił do rodzinnego domu i na stałe związał się z naszym klubem piłkarskim reprezentując LZS, a od 1980 r. LKS Igloopol Sieniawa. Pracował w zawodzie murarz –tynkarz i tu założył swoją rodzinę. Był wyróżniającym się zawodnikiem, występując† na pozycji środkowego napastnika i zdobywał wiele widowiskowych bramek, zyskując uznanie i popularność kibiców sportowych. Karierę piłkarską zakończył w sąsiednim klubie Wólczanka Wólka Pełkińska w 1986 r.

Żegnamy Cię Kolego Gienku! Pozostaniesz w naszej pamięci, dziękujemy za poświęcenie i oddanie naszemu środowisku swojej piłkarskiej pasji, dawałeś satysfakcję i radość naszym kibicom, którzy pamiętają Twoje akcje, rajdy, wspaniałe gole.

„Śmierć jest spoczynkiem podróżnego, jest kresem mozołu wielkiego” Umberto Eco

Wyrazy głębokiego współczucia kierujemy do Najbliższych, Rodziny!

                                                          Spoczywaj w pokoju wiecznym!

Koledzy z boiska, Zarząd, działacze, piłkarze i sympatycy Stowarzyszenia MKS SOKÓŁ 1960 Sieniawa.

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email