1620126123736

Remis ze Stalą Kraśnik!

Wynikiem remisowym w stosunku 2:2 zakończyło się spotkanie z walczącą o ligowy byt Stalą Kraśnik. Mimo, że Sokół dwukrotnie prowadził w tym spotkaniu to za każdym razem Stal szybko odpowiadała bramką.

Pierwsza bramka była autorstwa Bartłomieja Purchy, który strzałem lewą nogą z powietrza pięknie umieścił piłkę w siatce. Zaledwie 4 min. później goście doprowadzili do remisu. Z prawej strony boiska po mocnym dośrodkowaniu na 5 metrze, piłkę z bliska do bramki klatką piersiową skierował Mażysz.

Sokół na prowadzenie wyszedł w 61 min. za sprawą Dominika Ochała po strzale głową, który wykorzystał daleki wyrzut z autu Damiana Skały. Po kilku chwilach powtórzyła się sytuacja z pierwszej połowy, chwila dekoncentracji i znowu remis. Tym razem Stal zdobyła bramkę po rzucie rożnym i pięknym strzale w samo „okienko” bramki Mateusza Zająca, jednocześnie zamykając wynik meczu.

2:2 (1:1)

Bramki: 27` Bartłomiej Purcha, 61` Dominik Ochał – 31` Jakub Mażysz, 66`Adam Zawierucha

Sokół: Zając – Grasza, Skała, Kapuściński, Lis – Oziębło (60` Więcek), Ochał, Majda (60` Mazurek) – Purcha, Hass (68` Wójcik), King (68. Pikiel)

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email