60b2a538c2bdd_p

Wzmocnione rezerwy Cracovii za mocne.

Rezerwy Cracovii Kraków były najlepszym zespołem jaki zawitał do Sieniawy tego sezonu. Nie ma co się dziwić, skoro zespół beniaminka ligi został wzmocniony co najmniej pięcioma zawodnikami z pierwszej drużyny. Różnica pomiędzy występującymi drużynami była widoczna, co zauważyli kibice obserwujący mecz. Nie możemy jednak powiedzieć, że Sokół grał słabo, bo tak nie było.

Biało-niebiescy mieli swoje sytuacje, żeby zdobyć choć jedną bramkę. Piłka po strzałach naszych zawodników dwa razy wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Wilka. Cracovia sytuacji miała jednak więcej, a raz z pustej bramki piłkę ofiarnie wybił Bartosz Grasza.

Zobaczyliśmy, że jednak różnica pomiędzy 3 ligą a ekstraklasą jest widoczna i 4 czy 5 zawodników w drużynie robi znaczącą przewagę.

Teraz należy czerpać z tego meczu jak najwięcej, wyciągnąć wnioski i przygotować się do spotkania ze Stalą Stalowa Wola. Czeka nas ciężka obrona wicelidera tabeli.

0:2 (0:2)

Bramki: Patryk Zaucha 16` – (k), Vinicius Ferreira 22`

Sokół: Zając – Grasza, Drelich, Kapuściński (79` Pikiel), Lis – Purcha, Jędryas (46` Hass), Więcek (68` Majda) – Mazurek, Wójcik (46` Ochał), Oziębło (46` King)

Udostępnij na

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email